O naszej placówce...

Nasze przedszkole oraz szkoły są placówkami prowadzonymi przez Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców. Patronuje im bł. Natalia Tułasiewicz - wzór studiujących i nauczających. Realizujemy ministerialny program edukacyjny oraz program wychowawczy oparty na Dekalogu i pedagogice personalistycznej. Przedszkole oraz Szkoła Podstawowa rozpoczęły działalność 1 września 2004 roku, a Gimnazjum 1 września 2006. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszych placówek.

mgr Barbara Ziółkowska